Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-04-25 15:38:59

diaboloAA

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 16
Punktów :   

skargi na Administracje

Tu możecie składać skargi na Administracje

Offline

 

#2 2012-05-05 21:18:59

MaciekNovak

Gracz

Zarejestrowany: 2012-05-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: skargi na Administracje

Witam. A więc tak niestety jako pierwszy muszę złożyć skargę na admina Jugi1599, ponieważ są z nim problemy, przykład buduję kopalnie nie przeszkadzając innym on "Jugi1599" wchodzi i zalewa całą lawą. Następnie robi tak zwany spam Hrierobrine, 5 w ciągu 5 minut gdzie bylo 7 osób zalogowanych. Mam też screena jak rozmawia z graczami m. in. mną chętnie wyśle go na PW DiaboloAA jestem zfrustrowany nim, próbuje pokazać klasę. Po co ? bo ma admina, chce być lepszy ! Ma 13 lat ale nie zwalnia to go z obowiązku kultury i  tego żeby kpić sobie z innych. Niestety był też motyw że wywalił mnie i napisał "ty kurwa się tu nie odzywaj " . proszę o przemyślenie nad tym graczem . Może nie jestem święty ale chamstwa nie toleruje . Chodzę do 3 klasy gimnazjum, nie jestem kujonem czy mondralińskim ale nie wywyższam się przed innymi. niestety jugi zmuślił mnie abym użył mocy argumentów bo nie miałem już siły z nim grać czyli np. ile ty masz lat? itp... Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam Maciej Nowak z Gdańska.

Offline

 

#3 2012-05-13 12:17:40

Maniek

Gracz

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: skargi na Administracje

Elo...
Nie będę się rozpisywał jak kolega z góry dlatego przejdę do sedna sprawy..
Cliper123 wg mnie nadużywa władzy gdyż:
*Szpieguje graczy i non stop mnie nawiedza co mi przeszkadza w pracy..
*Zabił jednego gracza (Bodajże Fredi) bezpodstawnie
*Zabrał komuś diament a gdy ten chciałgo odzyskać dostał kicka(zgaduję że z ciekawą treścią)
*Pewien gracz znalazł w ciągu 5-ciu sec. 5 złóż Diamentów..Zapytałem się kulturalnie czy xray ma i dostałem kicka z treścią"nie osondzaj" Poprawiłem na chcaie błąd admina na "osądzaj" i dostałem bana na 1h o treści "1h nie wkur**aj mnie"

Miło będzie jak ktoś się pod moim postem podpisze bo nie tylko mnie to denerwowało.

Offline

 

#4 2012-05-13 13:32:31

diaboloAA

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 16
Punktów :   

Re: skargi na Administracje

Skargi rozpatrzone pozytywnie admini ukarani

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tir-sim.pun.pl www.szkola-mentalistow.pun.pl www.low.pun.pl www.g608-2.pun.pl www.hooligansmt2.pun.pl