Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-02-15 12:11:08

diaboloAA

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 16
Punktów :   

historia naszego servera

Nasz server Powstaw 01.01.2011.Został założony przez head adminów:
Aleksander Aksan - diaboloAA
Maciek Kozakiewicz - maciekkozak
Nasza droga do dobrze skonfigurowanego servera była bardzo długa na początek był server hamachi trudno było nam ogarnąć essensal i permission EX.wszelkich informacji szukaliśmy na  youtobe.com i innych portalach informacyjnych. 04.03.2011 postanowiliśmy kupić server dedykowany znalazłem tanią hostownię www.gamepix.pl lecz okazała się kompletną klapą wyłączyli wszystkie servery i nie odpowiadali na pytania w ich stronę.Potem przez pół miesiąca server nie istniał .Lecz doszliśmy do wniosku że Jesteśmy uparci i tak łatwo się nie poddamy (znacie mnie jestem uparty jak Kaszub) ale nie o mnie tu chodzi . spróbowaliśmy z hostownią www.ownserver.pl i na początku wszystko szło dobrze ale przez 5 dni server działał normalnie potem zaczynały się lagi a po lagach server się kompletnie wyłączał i nie chciał działać z administracją www.ownserver.pl komunikacja była wzorowa zawsze próbowali pomóc niestety kazali mi usunąć mapę że błąd jest w mapie.Tak też zrobiłem ale nie trzeba było długo czekać minęło 6 dni i od początku to zrezygnowaliśmy po następnych 2 miesiącach postanowiliśmy kupić server jeszcze z innej hostowni i ona działa server właśnie na niej stoi i jak na razie nie mam do niej żadnych zarzutów Możecie mnie bić molestować i robić inne rzeczy ale i tak nie zdradzę  nazwy hostowni i żaden z reszty h@ też nie

Offline

 

#2 2012-02-24 17:10:01

maciekkozak

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: historia naszego servera

ja powiem ta hostownia to ... auu diabolo puść aaaaa ratunku nie po twarzy ... aaaaaaa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwjd.pun.pl www.administracja-usm.pun.pl www.dbfoture.pun.pl www.impet.pun.pl www.psteam.pun.pl